Střešní okna

S pomocí střešních oken můžeme změnit nudné a nevyužité podkroví ve světlé a živé místo.

                                Image

Montáž střešních oken do střešního pláště vyžaduje mimořádnou přesnost, zručnost, a dodržení návodu daného výrobcem. Za svou praxi jsme se setkali s mnoha případy chybně montovaných střešních oken, jejichž následkem mohou být škody v řádu desítek tisíců, neboť demontáž a montáž chybně montovaných střešních oken zpravidla zasahují a ovlivňují úpravy převážné části interiéru. Z tohoto důvodu jsme se zaměřili na tuto činnost „pod lupou“ a je naší snahou těmto nepříjemnostem předcházet.

Nedílnou součástí střešních oken jsou určitě také zastiňovací dekorativní doplňky a předokenní rolety, které řešíme se zákazníkem na míru dle jeho přání a požadavků.

 

  • nabízíme k montáži kvalitní okna výrobců VeluxRoto a Prima Fenestra

                                                Image

 

VELUX                                   

Střešní okna Velux patří mezi velice kvalitní okna a proto je doporučujeme svým zákazníkům. Díky systému lemování EDJ, kdy je rám okna zapuštěn o 40 mm hloubeji do střechy dochází k nižším tepelným ztrátám. Díky zapuštění je plocha rámu menší a méně se ochlazuje.

Image   Image  Image

ROTO                                          

Z produktové řady oken Roto nabízíme 3 základní modely. Kyvné křídlo s osou otáčení uprostřed, výsuvné kyvné křídlo s osou otáčení v jedné třetině. A nakonec Výklopné křídlo kombinované s kyvným, které má osu otáčení uprostřed a na kraji.

Image  Image  Image

PRIMA FENESTRA                        

Střešní okna Prima Fenestra disponují několika přednostmi. Pro průběžné větrání slouží větrací klapka, která umožňuje výměnu vlhkého vzduchu i při zavřeném okně. Další výhodou je horní část lemování, která je z jedno kusu tvarovaného plechu a zajišťuje tak bezvadné odvádění dešťové vody.

Image  Image  Image

 

 

SVĚTLOVODY                                    

Světlovod je zajímavou alternativou umělého osvětlení v tmavých koutech vašeho domu. Pokud už nechcete svítit ve dne na chodbách a v koupelně, světlovod tento problém vyřeší. Světlovod se skládá z několik částí, z nichž nejdůležitější je tubus, který vede ze střechy do místa, které chceme osvětlit.

Image  Image  Image

 

Máte zájem o produkty Velux,Roto,Fenestra,světlovody s montáží?  

 Kontaktujte nás...